Asus Teknik Servis Ürün Sorgulama

  • Asus Servis

  • Asus Zenfone Teknik Servis

  • Asus Notebook Adaptör

  • Asus Tablet Teknik Servis

Asus Servis
Asus Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Blog
  • ASUS Taichi Convertible Touch Ultrabook İnceleme

ASUS Taichi Convertible Touch Ultrabook İnceleme

asus-taichi-620-wide

Çift Ekranla Dünayada Bir ilk

ASUS Taichi 31-NS51T Convertible Touch Ultrabook alanında bir ilke imza atarak bir cihazda iki ekranı hayata geçirmiştir. Cihazda hem kendi ekranı, hem de ekran arkasında dokunmatik bir dahili ekranı mevcuttur. Cihaz ister açık olarak isterse ekran kapatılıp tablet olarak kullanılabilmektedir.

ASUS Taichi 31-NS51T Convertible Touch Ultrabook windows 8 işletim sistemi ile birlikte gelmektedir. Dokunmatik kullanımı destekleyen windows 8 ile uyumlu çalışabilmektedir.

Dizüstü Modu

ASUS Taichi normal bir dizüstü pc olarak kullanılabilmektedir. Full Hd ekranında istediğiniz işlevleri üstün performans sayesinde uygulayabilir işlevselliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Tablet Modu

ASUS Taichi  aynı zamanda ekranı kapatıldığında bir tablete dönüşmektedir. Dokunmatik HD ekranı sayesinde bir tablette yapabildiğiniz çoğu şeyi yapmanıza olanak sağlıyor. Tabi ki windows uygulamalarının izin verdiği sınırlarda uygulamalarınızı kullanabilmektesiniz.

Ayna Modu

ASUS Taichi aynı zamanda ayna modunda çalışabilmektedir. Bu da ana ekranı kullanırkan ana ekranda yaptığınız işlemleri arka ekrana yansıtmanızı sağlıyor. Bu sayede çalışırken sunumlar yapabilir çalışmalarınızı harici bir projeksiyon ya da harici bir ekrana gerek duymadan aktarabilirsiniz.

Bağımsız Mod

İki kişi bir pc. Bu bir evdeki en sinir bozucu durumdur. ASUS Taichi de bunu aşıyorsunuz. Ana ekranda farkı bir uygulama açık olsa daha arka ekranda dokunmatik giriş kullanılarak farklı işlemler yapılabilir ve farklı bir pc olarak kullanılabilir duruma geliyor. ASUS Taichi kullanıcılardan ve inceleyenlerden tam not almayı başarıyor.

Asus Taichi Tanıtım Videosu

ASUS Taichi Touch Ultrabook şu an için satışta. Fiyatı ise çeşitli internet sitelerinde değişiklik göstermekte. Siz de cihazı alıp kullandıysanız görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Geri Bildirim gönder...

yucel

Asus Servis

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın
Asus Servis
Asus Servis Çağrı Merkezi