Asus Teknik Servis Ürün Sorgulama

  • Asus Servis

  • Asus Zenfone Teknik Servis

  • Asus Notebook Adaptör

  • Asus Tablet Teknik Servis

Asus Servis
Asus Servis Çağrı Merkezi

Asus ZenPad Ortaya Çıktı

2015 yılında sadece yeni Fonepad modelini tanıtan Asus, güçlü tabletini yakında duyurmaya hazırlanıyor. İşte ilk görseli ortaya çıkan Asus ZenPad ve özellikleri.

00-asus-zenpad-front

2015 yılında Zenfone 2 ile güçlü bir çıkış gerçekleştiren Asus, tablet pazarında henüz önemli bir duyuru gerçekleştirmiş değil.

Son olarak Şubat ayında yeni Fonepad modelini duyuran Asus, bu modeli daha çok telefon özelliği ile öne çıkardığı için, halen markanın tablet pazarı için önemli bir model duyurusu yapmadığı söylenebilir.

Bu ayın başında geleceği konuşulsa da, hakkında somut bilgilerin olmadığı Asus'un yeni tableti sonunda ortaya çıktı. ZenPad adındaki model, sızdırılan bilgilere göre Nokia N1 seviyesinde bir cihaz olacak

Ortaya çıkan verilerde 2048x1536px ekran çözünürlüğüne sahip olacak Asus ZenPad, muhtemel olarak 8 inç ekran ile tanıtılacak. İşlemci bölümünde Intel'in Z3560 ya da Z3530 yonga setlerinden birinin tercih edilmesi beklenen tablet, 2 GB RAM, 32 GB ve 64 GB depolama alanı seçeneklerini sunacak.

Haziran ayının başında gerçekleşecek Tayvan Computex fuarında tanıtılması beklenen tablet, tahminlere göre 8 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel ön kamera ile gelecek. Ayrıca sızdırılan görseldeki kulaklık jakına baktığımızda, jakın çoğunun dışarıda olduğunu görüyoruz. Bu da tabletin çok ince bir tasarım ile gelebileceğini düşündürüyor. Bakalım Asus'un yeni tableti nasıl olacak?

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

yucel

Asus Servis

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın
Asus Servis
Asus Servis Çağrı Merkezi