Asus Teknik Servis Ürün Sorgulama

  • Asus Servis

  • Asus Zenfone Teknik Servis

  • Asus Notebook Adaptör

  • Asus Tablet Teknik Servis

Asus Servis
Asus Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Blog
  • ASUSPRO Kurumsal Bilgisayarlara Sağlamlık Onayı

ASUSPRO Kurumsal Bilgisayarlara Sağlamlık Onayı

ASUSPRO kurumsal masaüstü bilgisayarların sağlamlığı bir kez daha tescil edildi.

asuspro_b_serisi-640x477

ASUS, Çin’in yetkili araştırma enstitüsü olan Ulusal Bilgisayar Test Merkezi tarafından ASUSPRO (BM, BP ve BT Serileri dahil) B serisi masaüstü bilgisayarlarında iki arıza arası ortalama sürenin (MTBF süresi) 630.000 saatten fazla olduğunu belgelediklerini duyurdu. Bu önemli başarı sayesinde ASUSPRO B Serisi, kurumsal masaüstü bilgisayar sektöründe MTBF skoru açısından dünya liderleri arasına girdi.

Bilgisayarlarda MTBF skoru, hem özel sektör hem de kamu tarafından yapılan teknoloji alımlarında sıkça dikkate alınan bir faktör. ASUSPRO B serisi masaüstü bilgisayarlar elde edilen bu başarılı sonuç sayesinde rakipleri karşısında güvenilir konumlarını sağlamlaştırdı.

ASUSPRO B Serisi masaüstü bilgisayarlar üstün güvenilirlik ve sağlamlığını olağanüstü sıkı üretim ve test süreçleri sonucu elde ediyor. Gürültü ve titreşim testleri, düşme testleri ve termal şok testleri gibi bir dizi zorlu kalite ve dayanıklılık testinden geçtikten sonra kullanıma sunuluyor. ASUSPRO masaüstü bilgisayarlar hem taşıma esnasındaki çarpmalara hem de günlük kullanım sırasındaki eskime ve aşınmalara karşı test ediliyor. Böylece ürünlerin yaşam süresi boyunca kalitesi ve güvenilirliği garanti altına alınıyor.

ASUS masaüstü bilgisayarların kalite ve güvenilirliği konusunda dünya çapında hem kullanıcılardan hem de basından çok sayıda pozitif bildirim alınıyor. ASUS masaüstü bilgisayarlar genel tatmin açısından değerlendirildikleri PCMag.com’dan iki yıl üst üste “Readers’ Choice” (Okurların Seçimi) Ödülünü aldı. Bu ödül ASUS’un Windows işletim sistemli rakip bilgisayar şirketlerine göre tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamada daha başarılı olduğunu ortaya koymuştu.

ASUS B Serisi masaüstü bilgisayarlar dünya çapında piyasalarda bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için size en yakın ASUS bayii ile irtibata geçebilirsiniz.

Geri Bildirim gönder...

yucel

Asus Servis

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın
Asus Servis
Asus Servis Çağrı Merkezi