Asus Teknik Servis Ürün Sorgulama

  • Asus Servis

  • Asus Zenfone Teknik Servis

  • Asus Notebook Adaptör

  • Asus Tablet Teknik Servis

Asus Servis
Asus Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Blog
  • Asus’tan 199 Dolarlık Telefon: ZenFone 2 Laser!

Asus’tan 199 Dolarlık Telefon: ZenFone 2 Laser!

Mobil pazarda git gide payını büyüten Asus, bu sefer karşımıza ZenFone 2 Laser modeli ile çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik 199 dolar… Asus, ZenFone 2 Laser adını verdiği yeni akıllı modelini tanıttı….asus-8217-tan-199-dolarlik-telefon-zenfone-2-laser--6246876
Mobil pazarda git gide payını büyüten Asus, bu sefer karşımıza ZenFone 2 Laser modeli ile çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik 199 dolar… Asus, ZenFone 2 Laser adını verdiği yeni akıllı modelini tanıttı. Tam olarak ZE551KL kod adıyla anılan telefon, oldukça düşük bir fiyata sahip olmasına rağmen saygı duyulası teknik özelliklere sahip. Her daim düşük fiyat politikasını sürdüren firmanın bir kez daha uygun fiyatlı bir telefon modeli ile karşımıza çıktığını söylemek mümkün. Açıklanan bilgilere göre ZenFone 2 Laser, 5.5 inç büyüklüğünde 1080p Full HD çözünürlük sunan bir ekran ile birlikte geliyor.

 

Gorilla Glass ile kaplı olacağı söylenen ekrana Snapdragon 615 yonga seti eşlik ediyor. 64-bit tabanlı 8 çekirdekli işlemcinin yanı sıra 3 GB RAM sayesinde gücüne güç katan cihaz, aynı zamanda 16 / 32 GB depolama alanı, 13 MP arka kamera ve çift SIM kart gibi özellikler ile birlikte gelmekte. Android 5.0 Lollipop işletim sistemi eşliğinde kutusundan çıkacak olan Laser, 199 dolar (563 TL) karşılığında satın alınabilecek. Bu ay içerisinde ABD semalarında satışa sunulması beklenen ürünün ilerleyen dönemlerde ise küresel pazarda görücüye çıkacağı ön görülmekte.

Geri Bildirim gönder...

yucel

Asus Servis

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın
Asus Servis
Asus Servis Çağrı Merkezi